Про Компанію

Про компанію

ТОВ «Енергосинтез 2006» – компанія, заснована у 2006 році, на сьогоднішній день – підприємство, що спеціалізується на постачанні та встановленні авіаційного обладнання для аеродромів та вертодромів, а також комплектуючих, необхідних для здійснення якісного обслуговування авіаційної техніки в аеропортах України.

Наша компанія є офіційним дилером групи компаній «ADB SAFEGATE GROUP» – Світового лідера виробництва якісного світлосигнального обладнання та інноваційних авіаційних рішень, сертифікованих за Міжнародними стандартами якості. Ми пишаємося успішною співпрацею зі світовими лідерами виробництва авіаційних продуктів та рішень.

ТОВ “Енергосинтез-2006” постійно аналізує сучасні тренди на ринку світлосигнального обладнання. Принцип нашої роботи полягає в повному і постійному забезпеченні підприємств необхідним обладнанням.

 

Високий професіоналізм наших співробітників, заснований на досвіді роботи з найбільшими заводами-виробниками світлосигнального обладнання, а також індивідуальний підхід до замовника, дозволяє виконувати замовлення будь-якого рівня складності.

 

Наше підприємство завжди відкрито для нових контактів. Ми не тільки зміцнюємо наші відносини з партнерами, але й постійно шукаємо контакти з новими постачальниками та потенційними клієнтами на ринку України та за його межами. Про діяльність нашої компанії ви можете дізнатися в розділі Проєкти

Перейдемо від слов до справи разом!

Маєте завдання на проєктування? -ми проєктуємо!

Маєте діюче обладнання та хочете його якісно обслужити? -ми зробимо!

Маєте намір розширити Вашу технічну базу? -в нас є рішення!

Обладнання вийшло з ладу? -ми відремонтуємо або замінемо!

Маєте все, але переймаєтесь щодо монтажу? -шефмонтаж або повна установка!

Маєте запитання? -ми консультуємо!

Наші переваги:


Якість

Професіоналізм наших співробітників базується на реальному досвіді та не дає нашим клієнтам жодного приводу для сумніву щодо ефективності та надійності наших послуг.

Сервіс

Ми пропонуємо широкий спектр технічного обслуговування обладнання та ситем ССО, Метео і РТО з можливим залученням представників Виробника.

Технології

Ми завжди в курсі нових технологій. Наші замовники гарантовано отримають кращі технічні рішення. Ми з радістю пропонуємо консультаційні послуги щодо підтримки та розвитку Вашого проєкту.

Досвід

З 2006 року ми зосереджені виключно на наземному обладнанні для аеродромів та вертодромів.
Сьогодні наша досвідчена команда складається з сертифікованих спеціалістів та експертів у галузі.

На сьогодні нами встановлено:

кілометрів аеродромного кабелю

регуляторів яскравості

аеродромних та вертодромних вогнів

щогл освітлення

Хочете працювати в нашій команді?

Подай заявку на роботу у нас! Щороку в нас з’являється багато нових пропозицій. Подивіться, які з них підходять саме Вам!

Кар'єра